Kde právě měříme?

Najděte ve svém okolí nejbližší Alphega lékárnu, kde měříme plicní věk.

S ohledem na aktuální vývoj kolem nového typu koronaviru dočasně pozastavujeme poskytování služby měření Plicního věku. Za komplikace se omlouváme.

Děkujeme za pochopení.

LékárnaAdresaE-mailTelefon
Alphega lékárna Magnolia28. října 0155, 70900 Ostravamagnolia2@outlook.cz591134324
Alphega lékárna AkácieA.Gavlase 262, 70030 Ostrava - Dubinaakacie@lekarna4you.cz596713825
Alphega lékárna U Sv. MikulášeBeneše z Loun 185/321, 40001 Lounylekarna2@arsys.cz415653469
Alphega lékárna U Svaté AnnyBrněnská 2937/21, 66902 Znojmoanna@usvatehoducha.cz515223616
Alphega lékárna U nemocniceDělnická 24, 73601 Havířovlekarnaunemocnicehavirov@seznam.cz596811270
Alphega lékárna U AndělaDubínská 150, 28522 Zruč nad Sázavoulekarnazruc@seznam.cz327534107
Alphega lékárna U SouduDuchcovská 304/10, 41501 Teplicelekarnausoudu@seznam.cz417531123
Alphega lékárna BaťovErbenova 990, 76502 Otrokovicelekarna.batov@seznam.cz577925063
Alphega lékárna U Zlaté rybkyHlučínská 2, 74727 Kobeřicelekarnauzlaterybky@volny.cz553657023
Alphega lékárna V HusovceHusova 1262, 33401 Přešticemirka.lekarna@centrum.cz377897045
Alphega lékárna TILIAJáchymovská 258, 15500 Praha 5 - Řeporyjelekarna.tilia@seznam.cz251625901
Alphega lékárna Dubina – CentrumJana Zajíce 875, 53012 Pardubicelekarna.dubina@seznam.cz466263483
Alphega lékárna ŠumavaKarla Šafáře 887, 37005 České Budějoviceleksum@volny.cz777174929
Alphega lékárna V CentruKomenského 15, 46601 Jablonec nad Nisoulekarnavcentru@seznam.cz483710706
Alphega lékárna KomenskéhoKomenského 224/1, 69201 Mikulovlekarna.komenskeho@email.cz518326787
Alphega lékárna Lucia s.r.o.Komenského 454/5, 76316 Fryštáklekarna.frystak@tiscali.cz577911088
Alphega lékárna ArnikaKomenského 533, 51741 Kostelec nad Orlicíjaroslavabrzobohata@seznam.cz494321138
Alphega lékárna GYNETKotlářova 3199/8, 70030 Ostrava - Zábřehlekarna@gynet.cz590990452
Alphega lékárna U Anděla strážce s.r.o.Krakonošovo nám. 71, 54101 Trutnovlekarnatu@volny.cz499815575
Alphega lékárna VarnsdorfLegií 1954, 40747 Varnsdorflekarna@lekarna-varnsdorf.eu412372398
Alphega lékárna ALMALidická 402, 25801 Vlašimalmavl@alma-benesov.cz317845637
Alphega lékárna U Zlaté korunyMasarykova 19, 34506 Kdyně-Domažlicelek.kdyne@gmail.com379731748
Alphega lékárna U DivadlaMasarykova 45, 28601 Čáslavlekarna.caslav@centrum.cz327312850
Alphega lékárna U Zlatého andělaMasarykovo nám. 440, 44101 Podbořanylekarna@uzlatehoandela.cz415214081
Alphega lékárna Pod StráníMilady Horákové 549, 50006 Hradec Královélekarna.podstrani@seznam.cz495268803
Alphega lékárna Na Kopci - K.L.M.Na Záguří 705/6a, 73601 Havířov - Bludovicelekarna.nakopci@gmail.com602774777
Alphega lékárna U Matky BožíNádražní 15, 34561 Staňkovlekarna.umatkybozi@centrum.cz379482744
Alphega lékárna LauraNádražní 53, 56401 Žamberklaura@orlicko.cz465613495
Alphega lékárna ParacelsusNám. Míru 135/74, 56802 Svitavyparacelsus@lekarnasvitavy.cz461533411
Alphega lékárna Ivančicenám. Palackého 41, 66491 Ivančicelekarna.mkp@seznam.cz546451505
Alphega lékárna U Zlatého orlaNám. Př. Otakara II. 19/I, 56601 Vysoké Mýtozlatyorel@email.cz723453864
Alphega lékárna U Černého orlaNám. T. G. Masaryka 6, 79601 Prostějovorel@lekarnaprostejov.cz582345003
Alphega lékárna U Matky BožíNáměstí Míru 1006, 75661 Rožnov pod Radhoštěmlekarna.roznov@seznam.cz571654973
Alphega lékárna U Zlatého jelenaNáměstí Míru 123, 34401 Domažlicelekarna@zlaty-jelen.cz379792111
Alphega lékárna Centrum KladnoNáměstí Svobody 1570, 27200 Kladnolek.centrum@iol.cz312241953
Alphega lékárna U Krále JiříhoNové náměstí 1431, 10400 Praha 10 - Uhříněvesukralejiriho@seznam.cz267710831
Alphega lékárna Dr. SchwarzováNýřanská 1, 15300 Praha 5 – Radotínlekradotin@volny.cz257911700
Alphega lékárna Dr. SchwarzOsecká 1069, 75131 Lipník nad Bečvou-776645031
Alphega lékárna RosapharmPalackého nám. 30, 66501 Rosicerosapharm@quick.cz546410082
Alphega lékárna PapírováPapírová 525/10, 46001 Liberecpapirova@lekarnaliberec.cz481120400
Alphega lékárna NýrskoPetra Bezruče 158, 34022 Nýrskolek.nyrsko@gmail.com376571112
Alphega lékárna AnenskáPionýrů 2242, 73802 Frýdek-Místeklekarna.anenska@tiscali.cz739317266
Alphega lékárna SluncePirnerova 1395, 15600 Praha 5 -Zbraslavlek.slunce@seznam.cz257920961
Alphega lékárna TOPPoštovní ul.,OC Albert Hypermarket, 40502 Děčín IVlekarna.top@volny.cz412531025
Alphega lékárna ValdekPotoční 418, 26801 Hořovicehorovice@lekhoro.cz311514090
Alphega lékárna Sezimovo ÚstíRudé armády 614/9, 39102 Sezimovo Ústíleksez@centrum.cz381275354
Alphega lékárna U Sv. VáclavaRudných dolů 291, 25401 Jílové u Prahyinfo@lekarnavaclav.com241430940
Alphega lékárna U Matky BožíSeifertova 720/75, 13000 Praha 3lekarna.umatkybozi@seznam.cz222782522
Alphega lékárna HeliosSmetanova 764, 28002 Kolín IVlekarna_helios@telecom.cz321721234
Alphega lékárna U ČerníkůSmila Osovského 44/2, 67401 Třebíču_cerniku@quick.cz568841177
Alphega lékárna V LipkáchStřelecká 880, 50002 Hradec Královév_lipkach@volny.cz495536073
Klášterní Alphega lékárnaSušilova 1, 74601 Opava - Předměstíinfo@klasternilek.cz553615557
Alphega lékárna ŠtefanikovaŠtefánikova 23, 60200 Brnobvitkovic@volny.cz541211728
Alphega lékárna Porta MedicinaeŠtefánikova 2463/5, 76001 Zlínporta.medicinae@c-box.cz577211879
Alphega lékárna ALFATeplická 223, 41901 Duchcovlekarna_alfa@volny.cz417836291
Alphega lékárna U Zlaté rybkytř. Čsl. legií 2118/6, 37006 České Budějovicelekarnazlatarybka@email.cz734177877
Alphega lékárna Uherský Brod - sídlištěTřída partyzánů 2174, 68801 Uherský Brodinfo@lekarna-uhbrod.cz572632020
Alphega lékárna KlecanyU Školy 17, 25067 Klecanyszollos@tiscali.cz284890158
Alphega lékárna U Svaté AnnyVelké náměstí 6, 39701 Písekmarekbarta@volny.cz382219063
Alphega lékárna U Klatovské MadonyVídeňská 87, 33901 Klatovylekarnauktmadony@seznam.cz376383219
Alphega lékárna MedeaVrbenského 165, 41752 Hostomice nad Bílinouinfo@lekarnamedea.cz417825212
Alphega lékárna MedicaZáhlinická 1216, 76824 Hulínlek.hulin@dvouleta.cz573350483
Alphega lékárna REMEDIADobnerova 718/26, 77900 Olomouclekarna.remedia@centrum.cz585415385
Alphega lékárna Pod Jánským vrchemul. Míru 397, 79070 Javorníkmrazkova@jes.cz584440305
Alphega lékárna Na KateřiněHavlíčkova 162, 53701 Chrudimlekarnanakaterine@seznam.cz469630026
Alphega lékárna U Černého orlaMasarykovo nám.17, 74101 Nový Jičínlekarna.ucernehoorla@seznam.cz556701306
Alphega lékárna SokolskáSokolská 1662/35, 12000 Praha 2Lekarna.Sokolska@seznam.cz224943088